• Płatności
  • Dostawy

ECOLAB Almesin uniwersalny środek piorący Silny specjalny detergent

HI42005

ECOLAB Almesin universal Waschmittel 25kg

1 417,35 zł
Brutto Czas dostawy 5 - 7 dni roboczych
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis
  • Podstawowy detergent do wszystkich systemów maszyn
  • Doskonała wydajność prania z optymalną ochroną włókien
  • Spełnia wymogi przyznania ekoznaku „Błękitny Anioł” dla ręczników w rolkach
  • Ekonomiczny w użyciu
  • Odpinany zimny bagażnik
  • Optymalne rezultaty prania już od 60°C
  • Bardzo dobrze nadaje się do zasilania systemów myjących za pośrednictwem Desamix

Specjalny detergent o dużej mocy Obszar zastosowania Silny środek piorący podstawowy, odpowiedni do wszystkich tekstyliów z wyjątkiem jedwabiu i wełny. Wykaz dotyczący chemiotermicznej dezynfekcj zgodnie z § 18 ust. 1 IfSG w połączeniu z super zarejestrowanym ozonem i ozonem. < br />Dane techniczne Wartość pH: 12Używaj detergentu ostrożnie. Zawsze czytaj etykietę i informacje o produkcie przed użyciem.Więcej informacji można znaleźć w opisie produktu i karcie charakterystyki.

  • H290 - Może powodować korozję metali
  • H314 - Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu.
  • H335 - Może podrażniać drogi oddechowe.
  • P260 - Pył lub nie wdychać mgły
  • P280 - Stosować rękawice ochronne/ochronę oczu/ochronę twarzy
  • P303 + P361 + P353 - W PRZYPADKU KONTAKTU NA SKÓRZE (lub włosach): Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież . Spłukać skórę wodą lub prysznicem.
  • P305 + P351 + P338 - W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Jeśli to możliwe, usuń istniejące soczewki kontaktowe. Kontynuować płukanie
  • P310 - Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ / lekarzem.
Szczegóły produktu
HI42005
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: HI136942

Marka: Dr. Beckmann

Dr. Beckmann do prania 250 ml zapach Summer

Dr. Beckmann Wäscheduft, 250 ml zapach letni Ten zapach do prania nadaje praniu długotrwały, świeży zapach. Nadaje się do wszystkich tekstyliów, nawet z mikrofibry i bielizny funkcjonalnej Wyjątkowo długotrwały Testowany dermatologicznie Nadaje się do pralki i suszarki dostępny w wariantach zapachowych Spring, Rose, Summer i Fresh

Cena 33,97 zł
Więcej
W magazynie