• Płatności
  • Dostawy
PUKKA
PUKKA

PUKKA

Pukka herbata
Aromatyczna przyjemność z herbaty dzięki pełnej mocy organicznych ziół. Odkryj świat herbat Pukka z RUDEPOL.pl i zafunduj sobie przyjemność i porcję dobrego samopoczucia. Duży wybór pysznych herbat Pukka jest uprawiana organicznie, a szlachetne mieszanki ziołowe są starannie opracowywane zgodnie ze starożytną wiedzą ajurwedyjską. Niech kolorowa gama ekologicznych mieszanek herbat ziołowych stymuluje, odświeża, koi i relaksuje.
Herbata Pukka - przyjemność i dobre samopoczucie dzięki energii roślinnej
Wzmocnienie dobrego samopoczucia dzięki mocy roślin i wykorzystanie sił natury wspierających - taka jest misja Pukki. Podkręć swój organiczny rytm orzeźwiającymi ziołami, ciesz się lekkością i lekkością herbat, które dostarczają energii. Chłonąć przytulne ciepło i korzystać ze wspomagających herbat Pukka na każdym etapie życia.
Herbata Pukka - ekologiczna i zrównoważona
Herbaty Pukka są wytwarzane z najwyższej jakości organicznych ziół bogatych w naturalne oleje. Oprócz najlepszego smaku, ważna jest również trwałość w uprawie i zbiorach. Składniki herbaty Pukka są testowane w brytyjskich laboratoriach Pukka zgodnie z najsurowszymi standardami jakości. Zasady ekologiczne to nie tylko podstawa organicznych ziół, ale także nici torebki z bawełny organicznej. Ekologiczne opakowanie wykonane z tektury pochodzącej ze zrównoważonej gospodarki leśnej jest drukowane tuszem roślinnym.
Radość z ajurwedyjskiej herbaty z herbatą Pukka
Każda herbata Pukka jest indywidualnie mieszana w oparciu o tysiące lat nauczania indyjskiej ajurwedy, aby uzyskać jak najlepsze z roślin dobre samopoczucie i wspaniały smak. To sprawia, że Pukka Teas to prawdziwe produkty wellness, które można zamówić i kupić online na RUDEPOL.pl.

Podkategorie

Aktywne filtry

Indeks: FG1035033428

Marka: PUKKA

Herbaty PUKKA mixt Bio 45 torebek

Herbaty PUKKA mixt Bio 45 torebek Producent / importer Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii przez Pukka Herbs Ltd., Bristol BS14 0BY Sprzedaż w Niemczech i Austrii Agencja handlowa Peter Schneider Geroldsreuth 72, 95179 Geroldsgrün

Cena 122,14 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie