• Płatności
  • Dostawy
ŁAZIENKA
ŁAZIENKA

ŁAZIENKA

W naszym sklepie na sklepie znajdziesz zbiór produktów i akcesoriów, które służą do urządzenia i wyposażenia pomieszczenia o charakterze sanitarnym i relaksacyjnym. 

Meble łazienkowe: to elementy, które służą do przechowywania rzeczy potrzebnych w łazience, takich jak ręczniki, kosmetyki, środki czystości itp. Meble łazienkowe mogą być wiszące lub stojące, a także podumywalkowe lub z umywalką. Mogą mieć różne style, kolory i wymiary, aby dopasować się do każdej łazienki.

Armatura łazienkowa: to elementy, które służą do dostarczania i odprowadzania wody w łazience, a także do regulowania jej ciśnienia i temperatury. Armatura łazienkowa może być montowana na ścianie lub na blacie. Do armatury łazienkowej należą baterie umywalkowe, prysznicowe, wannowe itp., a także prysznice, wanny, kabiny i brodziki.

Ceramika sanitarna: to elementy, które służą do higieny osobistej i utrzymania czystości w łazience. Ceramika sanitarna jest wykonana z materiałów odpornych na wilgoć i zabrudzenia, takich jak porcelana, fajans czy stal nierdzewna. Do ceramiki sanitarnej należą umywalki, toalety, bidety itp.

Akcesoria łazienkowe: to elementy, które służą do uzupełnienia funkcjonalności i estetyki łazienki. Akcesoria łazienkowe mogą być praktyczne lub dekoracyjne, a także wpływać na komfort i atmosferę w łazience.

Aktywne filtry

Indeks: BN17654

Wanna wolnostojąca LEO z odlewu mineralnego 180 x 85 x 52 cm biała

Wanna wolnostojąca LEO z odlewu mineralnego biała matowa - 180 x 85 x 52 cm Wykonana wanna z wysokiej jakości odlewu mineralnego (Solid Stone) - solidny i trwały Kształt i wymiary zapewniają wystarczająco dużo miejsca dla dwóch osób Materiał termoizolacyjny utrzymuje ciepło wody przez długi czas Centralny odpływ z praktyczną funkcją pop-up Łatwa w...

Cena 10 426,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: BN2689

Wanna wolnostojąca z odlewu mineralnego VELA STONE biała 180 x 90 cm

Wanna wolnostojąca VELA STONE odlew mineralny biały - 180 x 90 cm Odlew mineralny to materiał, który składa się z naturalnych minerałów, głównie marmuru i żywic. Jest to materiał niezwykle wytrzymały na czynniki mechaniczne, a także znakomity termicznie. Odlew mineralny ma bardzo gładką i nieporowatą powierzchnię, która ułatwia utrzymanie go w czystości i...

Cena 8 674,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: BN2730

Wanna wolnostojąca z akrylu sanitarnego SIENA 173 × 73 × 75 cm

Wanna wolnostojąca z akrylu sanitarnego efekt płatków złota SIENA – 173 × 73 × 75 cm Wysokiej jakości akryl sanitarny Wymiary: 173 x 73 x 75 cm Powierzchnia pokryta złotymi liśćmi Przelew w kształcie szczeliny Odpływ z praktyczną funkcją pop-up 4 nóżki na spodzie, aby zniwelować niewielkie nierówności

Cena 8 162,00 zł
Więcej
W magazynie