• Płatności
  • Dostawy
ŁAZIENKA
ŁAZIENKA

ŁAZIENKA

W naszym sklepie na sklepie znajdziesz zbiór produktów i akcesoriów, które służą do urządzenia i wyposażenia pomieszczenia o charakterze sanitarnym i relaksacyjnym. 

Meble łazienkowe: to elementy, które służą do przechowywania rzeczy potrzebnych w łazience, takich jak ręczniki, kosmetyki, środki czystości itp. Meble łazienkowe mogą być wiszące lub stojące, a także podumywalkowe lub z umywalką. Mogą mieć różne style, kolory i wymiary, aby dopasować się do każdej łazienki.

Armatura łazienkowa: to elementy, które służą do dostarczania i odprowadzania wody w łazience, a także do regulowania jej ciśnienia i temperatury. Armatura łazienkowa może być montowana na ścianie lub na blacie. Do armatury łazienkowej należą baterie umywalkowe, prysznicowe, wannowe itp., a także prysznice, wanny, kabiny i brodziki.

Ceramika sanitarna: to elementy, które służą do higieny osobistej i utrzymania czystości w łazience. Ceramika sanitarna jest wykonana z materiałów odpornych na wilgoć i zabrudzenia, takich jak porcelana, fajans czy stal nierdzewna. Do ceramiki sanitarnej należą umywalki, toalety, bidety itp.

Akcesoria łazienkowe: to elementy, które służą do uzupełnienia funkcjonalności i estetyki łazienki. Akcesoria łazienkowe mogą być praktyczne lub dekoracyjne, a także wpływać na komfort i atmosferę w łazience.

Aktywne filtry