• Płatności
  • Dostawy
Cupper
Cupper

Cupper

Cupper herbata naturalna, uczciwe i pyszne
Ciesz się wyjątkowymi herbatami organicznymi od Cupper z RUDEPOL.pl - uczciwy handel, kolorowo zaprojektowany i po prostu pyszny. Bez względu na to, jak i gdzie wolisz pić herbatę - dzięki Cupper Tea każda filiżanka herbaty stanie się kochającym rytuałem. Ekologiczna herbata produkowana jest w Wielkiej Brytanii od 1984 roku. Starannie wyselekcjonowany w najlepszych ogrodach herbacianych w Afryce, Indiach i Sri Lance, jest mieszany ze wspaniałymi kompozycjami w angielskim mieście Dorset, domu herbaty Cupper, i ze swoim pięknie zaprojektowanym designem stanowiącym atrakcję dla wszystkich zmysłów.
Cupper herbata kolorowa odmiana na każdy gust
Cupper Tea oferuje wyjątkowe chwile na herbatę na każdy nastrój. Podaruj sobie Cupper Tea rozpieszczającą twoją duszę. Ciesz się słońcem w filiżance ze wspaniałą ziołową mieszanką Good Morning na idealny początek dnia lub przywróć swoje ciało i umysł z powrotem do harmonii dzięki kojącej przerwie i Cupper Tea Zen Balance. Cupper oferuje klasyczne herbaty, takie jak angielska herbata śniadaniowa lub pełnowartościowa herbata miętowa After Dinner, ale także cudownie nietypowe odmiany, takie jak Purify Me, Flower Power czy Be Happy Tea.
Herbata organiczna Cupper
Tylko najlepsze produkty ekologiczne są używane do herbaty Cupper. Produkty organiczne herbaty Cupper nie zawierają pestycydów i nawozów chemicznych, nie zawierają pestycydów ani organizmów zmodyfikowanych genetycznie. Herbata Cupper produkowana jest z zachowaniem największej ekologiczności i nosi pieczęć ekologiczną.
Zielona i czarna herbata pochodzi z uczciwego handlu, w którym za surowce płaci się uczciwe ceny i powstają godne warunki pracy.
Herbata cupper z niebielonymi torebkami z herbatą
W Cupper herbata jest kluczem. Najlepsze surowce sprawiają, że każda filiżanka herbaty jest czymś wyjątkowym. A ponieważ smak i naturalność są najważniejsze, Cupper radzi sobie bez bielonych torebek od 2015 roku. Herbata organiczna Cupper jest pakowana w niebielone torebki herbaty, nici do torebek herbaty są również wykonane z naturalnych włókien roślinnych i dlatego są całkowicie biodegradowalne.

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji
Aktywne filtry
100% kupujących poleca tego sprzedawcę
58 0 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 58 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 4.9
  • Koszt wysyłki 4.8
  • Obsługa kupującego 4.9
  • Brak zastrzeżeń. Polecam.

  • Tylko darmowej przesyłki brak....

  • Wszystko zgodnie z opisem POLECAM

  • Szybko, doskonały kontakt, dobra cena. Polecam

  • kawa smaczna aromatyczna ale bardzo droga