• Płatności
  • Dostawy
Segafredo
Segafredo

Segafredo

Segafredo Zanetti - ambasador włoskiego espresso
Możesz delektować się wyśmienitym espresso Segafredo w licznych barach franczyzowych rozsianych po całym świecie. Z RUDEPOL.PL możesz również zabrać Segafredo do domu.
Kawa Segafredo - włoski temperament w filiżance espresso
Przeżyj wyjątkowe mieszanki pełne włoskich emocji, takie jak Segafredo Emozioni lub Segafredo Selezione Crema, aby cieszyć się łagodnym smakiem z pełnym smakiem espresso ze stabilną pianką.
Firma Segafredo Zanetti przekształciła się z małej palarni espresso w globalnego gracza w branży gastronomicznej od 1973 roku. Według firmy każdego dnia na całym świecie pije się 50 milionów filiżanek Segafredo. Zielona kawa uprawiana na naszych plantacjach kawy jest rafinowana i mieszana w ściśle tajnym procesie weneckim.
Idealne espresso Segafredo​
Wszystkie rodzaje kawy Segafredo idealnie nadają się do przygotowania w pełni automatycznych ekspresach do kawy, lub ekspresach do kawy z młynkami do kawy. Przygotuj się z charakterystycznymi mieszankami aromatycznego espresso Segafredo. Możesz cieszyć się nim w czystej postaci lub jako idealna baza do aksamitnych kaw, takich jak latte macchiato lub cappuccino.

Aktywne filtry