• Płatności
  • Dostawy
Środki owadobójcze i produkty szkodliwe
Środki owadobójcze i produkty szkodliwe

Środki owadobójcze i produkty szkodliwe

Skutecznie zwalczaj nieprzyjemne owady w gastronomii i kuchni. Czy to twój cel? Nasz sklep internetowy oferuje szeroką gamę środków owadobójczych i produktów przeciwko owadom, dzięki którym skutecznie odstraszasz muchy, robaki, kalaruchy, osy i mrówki. Wybierz proszek na szkodniki, puszki z przynętą lub spray na owady.

Aktywne filtry

Indeks: HI108906

Marka: Ardap

ARDAP żwirek i środek do polewania mrówek 250 g

ARDAP Ameisen Streu- und Giessmittel. Szybka, bezpieczna i długotrwała ochrona przed mrówkami Żwirek i wylewka dla mrówek ARDAP - 250 g - puszka Cechy produktu: Działa szybko, bezpiecznie i długotrwale przeciwko mrówkom w ogrodzie, ścieżkach, skwerach i tarasach Praktyczny shaker umożliwia precyzyjne, ukierunkowane użycie można stosować bezpośrednio jako...

Cena 73,42 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: HI40722

Marka: Aeroxon®

Aeroxon® przynęta na muchy ćmy owady

Aeroxon® Fliegenköder Insekten-Falter przynęta na muchy owady ćmy 1 opakowanie = 4 sztuki Zwalczaj muchy bezwonną przynętą paszowąZawierająca aktywny składnik przynęta pokarmowa zwalcza muchy w pomieszczeniach. Substancja czynna jest bezwonna i nie jest uwalniana do powietrza w pomieszczeniu. Pułapka na owady działa przez 6 miesięcy.

Cena 25,72 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: HI48848

Marka: Reinex

Reinex paski odstraszające muchy

Reinex Fensterfliegenstreifen zur Fliegenabwehr. Utrzymuje wszystkie pomieszczenia wolne od much przez jeden sezon. W jednym opakowaniu 12 pasków Muchy są szybko zabijane przez połknięcie masy przynęty. Brak uwalniania substancji aktywnych do powietrza w pomieszczeniu. Bezwonny. Z gorzką substancją, która zapobiega lizaniu dzieci i zwierząt domowych.

Cena 32,05 zł
Więcej
W magazynie