• Płatności
  • Dostawy
Dallmayr
Dallmayr

Dallmayr

Dallmayr - tradycyjna kawa z Bawarii
Dzięki szerokiej gamie kawy Dallmayr RUDEPOL.PL oferuje przyjemność z kawy spełniającą najwyższe wymagania. W naszym asortymencie miłośnicy kawy znajdą najlepsze kawy Dallmayr o ekspresyjnym aromacie w przystępnych cenach.
Tradycyjny dom Dallmayr słynie z przysmaków i specjałów. W 1900 r. Został nawet bawarskim dostawcą dworu, który zaopatrzył także niemiecki dwór cesarski w przysmaki. Dallmayr specjalizuje się w paleniu kawy od lat 30. XX wieku i od tego czasu jest instytucją oferującą kawę premium. Dzięki linii produkcyjnej kawy Dallmayr Dallmayr podbił nie tylko bawarskich miłośników kawy. Dziś nazwa Dallmayr stała się integralną częścią niemieckiej kultury kawowej - z pewnością również dlatego, że tradycja jest uprawiana w Dallmayr. Na przykład Dallmayr pozostaje wierny przepisowi prodomo Dallmayra od lat 60. XX wieku.

Aktywne filtry

Indeks: FG1036118293

Marka: Dallmayr

Kawa mielona Dallmayr Bio Gran Verde Filter 220 g

Kawa mielona Dallmayr Bio Gran Verde Filter 220 g Ta wyśmienita kawa z wyżyn Peru zawiera najlepsze ziarna arabiki z upraw ekologicznych i certyfikowanych przez Fairtrade. Uczciwe ceny nie tylko poprawiają dochody rolników, ale także poprawiają lokalne warunki życia społecznego i ekonomicznego. Zwycięstwo dla każdego w regionie. Idealny do przygotowania...

Cena 33,88 zł
Więcej
W magazynie