• Płatności
  • Dostawy
Lindt
Lindt

Lindt

Marka czekolady Lindt ma swoje początki w Szwajcarii, a dokładniej w Bernie i Zurychu. To tutaj Rudolf Sprüngli i Rudolphe Lindt produkowali najlepszą czekoladę. W 1899 firma Sprüngli AG przejęła produkcję Rudolphe Lindt, a wraz z nią jego opatentowany proces konszowania czekolady!

Firma weszła na giełdę w 1986 roku i uruchomiła kolejne budynki produkcyjne i administracyjne, m.in. w USA. Obecnie firma zatrudnia ponad 2750 osób w samych Niemczech i ponad 15 000 na całym świecie. W 2019 roku sprzedaż wyniosła ponad 4,5 miliarda franków szwajcarskich (CHF).

Asortyment tej marki czekolady obejmuje obecnie ponad 100 produktów z serii Lindor, Excellence, Hello, Pralinés, Création, Fioretto, Les Grandes i Pralinés Hochfein. Oprócz klasycznych tabliczek czekolady, do najbardziej znanych produktów marki należą delikatne praliny i delikatne kulki Lindor w różnych smakach. Wielu zna również złotego zajączka wielkanocnego Lindta ze złotym dzwoneczkiem.

Aktywne filtry

Indeks: FG1044542596

Marka: Lindt

Lindt Patisserie Mus Czekoladowy, 110g

Lindt Patisserie Mousse au Chocolat, 110g To pyszny i łatwy w przygotowaniu deser, który zachwyci każdego miłośnika czekolady. Jest to proszek czekoladowy, który wystarczy wymieszać z zimnym mlekiem i schłodzić w lodówce. Mus ma kremową i puszystą konsystencję, a jego smak jest intensywny i bogaty. Mus czekoladowy Lindt Patisserie Mousse au Chocolat...

Cena 29,13 zł
Więcej
W magazynie