• Płatności
  • Dostawy
Selection 1882 sypana herbata
Selection 1882 sypana herbata

Selection 1882 sypana herbata

TEEKANNE selection 1882 loser Tee
Dzięki ekskluzywnym herbatom sypkim z kolekcji TEEKANNE 1882 zapewnisz swoim gościom herbatę dla najwyższych wymagań. Herbaty sypkie z kolekcji TEEKANNE 1882 zapewniają wyjątkowe doznania herbaciane, ponieważ najwyższej jakości herbaty na świecie zostały połączone z wielką dbałością o te wyjątkowe mieszanki herbaciane. Często pochodzą one z ograniczonych i rzadkich zbiorów, dlatego są bardzo wyjątkowe.
Specjaliści od herbaty TEEKANNE przedstawiają TEEKANNE wybór 1882 jako herbatę sypką dla najlepszej przyjemności z herbaty. Możesz dozować tę delikatną, luźną herbatę indywidualnie, dostosowaną do własnego gustu. Dawka luźnych herbat różni się w zależności od rodzaju i intensywności aromatu.
Prawidłowo przechowuj luźną herbatę
Do stylowego przechowywania luźnej herbaty RUDEPOL.pl oferuje pasujące ozdobne pudełko na herbatę do wybranych rodzajów TEEKANNE 1882. Tak więc przyjemność z selekcji TEEKANNE 1882 to nie tylko herbata dla podniebienia, ale także dla oczu.

W ładnym pudełku na herbatę z kolekcji TEEKANNE 1882 Twoja herbata pozostanie aromatyczna i świeża przez długi czas. Dla prawidłowego przechowywania herbaty ważne jest, aby luźna herbata była przechowywana w stanie suchym, szczelnym i chłodnym, ale przede wszystkim nieprzepuszczalnym dla światła.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku

100% kupujących poleca tego sprzedawcę
56 0 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 56 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 4.9
  • Koszt wysyłki 4.8
  • Obsługa kupującego 4.9
  • BARDZO SPRAWNA DOSTAWA WSZYSTKO OK. POLECAM

  • Kontakt i obsługa klienta na najwyższym poziomie . POLECAM