• Płatności
  • Dostawy
Usuwanie pleśni
Usuwanie pleśni

Usuwanie pleśni

Środki do usuwanie pleśni, grzybów

Aktywne filtry

Indeks: HI38707

DanKlorix środek higieniczny 1500 ml

DanKlorix Hygienereiniger Potężna czystość prania Środek do czyszczenia DanKlorix pomaga szybko i dokładnie usunąć brud, zarazki, bakterie i pleśń. Ponadto wybiela i wybiela pranie i tekstylia oraz zapewnia czystość w gospodarstwie domowym.

Cena 30,43 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: HI91197

Marka: MELLERUD

MELLERUD niszczyciel pleśni Schimmel Vernichter

MELLERUD Schimmel Vernichter 500 ml z natychmiastowym efektem działa zapobiegawczo dzięki aktywnym składnikom chloru intensywna dezynfekcja Niszczy pleśń, glony, grzyby i bakterie Dzięki silnej formule MELLERUD Mold Destroyer jest właściwym rozwiązaniem, jeśli chcesz usunąć pleśń w łazience.

Cena 63,18 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: HI54238

Marka: HORTEGA

HOTREGA® usuwacz pleśni 500 ml

HOTREGA® Schimmel-Entferner Wysoce skuteczny aktywny środek czyszczący. Gotowy do użycia specjalny środek czyszczący do silnego i trwałego usuwania plam z pleśni, pleśni i bakterii. Wysoko skoncentrowana formuła aktywnego chloru gwarantuje natychmiastowe i trwały efekt z dodatkowym efektem wybielania.

Cena 67,95 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: HI91199

Marka: MELLERUD

MELLERUD test na obecność pleśni 1 sztuka

MELLERUD Schimmelpilz Test Prosty, szybki i bezpieczny Test na pleśń MELLERUD to szybki mikrobiologiczny test do oznaczania pleśni w powietrzu w zamkniętych pomieszczeniach. Szczegóły w skrócie zawartość drobnoustrojów w powietrzu można określić za pomocą dołączonego sporometru szereg zastosowań można stosować we wszystkich zamkniętych pomieszczeniach...

Cena 184,60 zł
Więcej
W magazynie