CZAT
  • Płatności
  • Dostawy
Dallmayr
Dallmayr

Dallmayr

Dzięki szerokiej gamie kawy Dallmayr Rudepol.pl oferuje przyjemność z kawy spełniającą najwyższe wymagania. W naszej ofercie miłośnicy kawy Dallmayr znajdują najlepszą kawę z charakterystyczną pianką i wyrazistym aromatem w rozsądnych cenach. Wszystkie nasze kawy są bezpośrednio z Niemiec co gwarantuje jakość
Tradycyjny Dallmayr zawsze oznaczał przysmaki i specjały, dlatego w 1900 r. Został nawet bawarskim dostawcą na dwór, który zaopatrywał także niemieckiego Kaiserhof w przysmaki. Od lat 30. XX wieku Dallmayr specjalizuje się w paleniu kawy i od tego czasu jest instytucją oferującą najlepszą kawę. Dzięki linii produkcyjnej kawy Dallmayr Dallmayr podbił nie tylko serca bawarskich miłośników kawy. Dzisiaj nazwa Alois Dallmayr jest integralną częścią niemieckiej kultury kawowej - z pewnością również dlatego, że tradycja jest uprawiana w domu Dallmayra. Tak więc podstawowa receptura prodomo Dallmayra nie uległa zmianie od lat sześćdziesiątych.

Od tego czasu asortyment kawy stale się poszerza.  Większość kaw Dallmayr produkowana jest z ziaren Arabiki Etiopskiej, które muszą spełniać najwyższe standardy jakości pod krytycznym nadzorem ekspertów korporacyjnych. Rarytasy kawy można znaleźć w linii Dallmayr, która obejmuje na przykład 100% ziaren Arabiki z regionów Kilimandżaro, kawę kolumbijską odmiany pojedynczej lub pyszną mieszankę organicznych kaw z Ameryki Łacińskiej.

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-23 z 23 pozycji
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku