• Płatności
  • Dostawy
Numi Organic Tea
Numi Organic Tea

Numi Organic Tea

Daj się oczarować kolorowej ofercie herbat ekologicznych i certyfikowanych przez Fairtrade od Numi Organic Tea. Odkryj pachnące herbaty ziołowe, jasne herbaty owocowe i herbaty ziołowe od delikatnych do pikantnych - wykonane w 100% z naturalnych składników dla holistycznej herbaty.
Herbata Numi - 100% naturalny, ekologiczny i sprawiedliwy handel
Do herbaty Numi wybrano tylko 100% oryginalnych składników z certyfikowanych upraw ekologicznych. Niepowtarzalny smak nie wymaga sztucznych aromatów, „naturalnych” aromatów ani zapachów. Ponadto wiele składników mieszanek herbaty organicznej Numi jest sprzedawanych uczciwie.
Nazwa Numi Tea
W 1999 r. Rodzeństwo Ahmed i Reem Rahim założyli Numi Organic Tea w Oakland w Kalifornii. Wybraliście „Numi”, czyli nazwę bliskowschodnią herbatę z suszonych limonek, którą lubili pić jako dzieci w Iraku. Nazwa Numi pochodzi od arabskiego słowa oznaczającego owoce cytrusowe.
Herbata Numi w kompostowalnych torebkach
W Numi Tea zrównoważony rozwój jest nie tylko ważnym kryterium przy wyborze składników herbaty. Torebki herbaty są również wykonane z kompostowalnej bibuły filtracyjnej, co zapewnia dobrą zgodność z naturą.

Aktywne filtry