• Płatności
  • Dostawy
Gorilla
Gorilla

Gorilla

Poczuj doskonałą kawę od firmy palarni kawy A. Joerges z Gorilla Coffee. Kawa Gorilla inspiruje miłośników kawy różnymi odmianami najlepszej jakości. Odkryj różne wariacje kawy Gorilla o wyjątkowym aromacie i charakterystycznym smaku. Uderza nie tylko opakowanie, ale i smak! Odkryj smaczne kawy i espresso od Gorilla, marki z gorylem pijącym kawę, w naszym sklepie internetowym.

Duża palarnia A. Joerges od 1847 roku poświęcona jest doskonałej kawie. Z siedzibą w Gießen, a później we Frankfurcie nad Menem, firma dalej się rozwijała. W 1982 roku bracia Andreas i Peter Hühsam przejęli firmę i oprócz nowych kanałów sprzedaży i partnerów do współpracy opracowali również własną markę kawy: kawa Gorilla do w pełni automatycznych maszyn. Kawa Gorilla od 2004 roku podbija serca kawoszy. Produkcja została rozszerzona i konieczna była przeprowadzka do nowej lokalizacji w Obertshausen.

Od tego czasu wszystkie odmiany kawy Gorilla zostały tu indywidualnie skomponowane. Różne proporcje ziaren Robusty i Arabiki nadają każdej kawie Gorilla wyjątkowy profil, różniący się mocą i kwasowością. Do produkcji kawy Gorilla wykorzystywane są wyłącznie ziarna kawy z najlepszych obszarów uprawnych – odpowiedzialnie sadzone i zbierane. W aromatycznej mieszance Gorilla Café Creme wykorzystywane są ziarna z upraw ekologicznych. Ich jakość jest stale kontrolowana przez osoby odpowiedzialne na miejscu.

Oprócz doboru składników sekret kawy Gorilla tkwi w klasycznym manufakturze palenia w palarni bębnowej. Sprawne palenie i produkcja umożliwia zaspokojenie dużego zapotrzebowania na kawę Gorilla. Sterowany komputerowo proces palenia jest stale monitorowany przez doświadczonych mistrzów palenia.

Aktywne filtry

Indeks: FG1036239555

Marka: Gorilla

Kawa mielona Gorilla Espresso 500 g

Kawa mielona Gorilla Espresso 500 g. 100% czystej kawy espresso Ta kawa espresso jest palona zgodnie z włoskim smakiem. Gwarantuje maksymalne wykorzystanie każdego rodzaju ekspresu, a jednocześnie daje przyjemność z filiżanki prawdziwej kawy espresso we włoskim stylu. Espresso dla przyjemności.

Cena 57,64 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: FG1036239556

Marka: Gorilla

Kawa mielona Gorilla Feinmild 500 g

Kawa mielona Gorilla Feinmild 500 g 100% czystej kawy Kawa ta jest palona zgodnie z niemieckim smakiem. Gwarantuje najlepsze wykorzystanie każdego typu ekspresu do kawy, a jednocześnie zapewnia przyjemność z dobrej kawy po niemiecku. Świeżo palone, mielone i szczelnie zapakowane. Dzięki swojemu niepowtarzalnemu smakowi jest idealna dla wszystkich rannych...

Cena 54,25 zł
Więcej
W magazynie