• Płatności
  • Dostawy
Heimbs
Heimbs

Heimbs

Palarnia kawy Heimbs Kaffee z Brunszwiku to prawdziwa tradycja kawy.

Jako jeden z najstarszych producentów kawy w Niemczech, Heimbs Kaffee produkuje kawę premium, wzbogaconą unikalnym paleniskiem aerotherm®. Ciesz się najlepszą kawą Heimbs z RUDEPOL.PL 
W szerokiej gamie kawy palonej Heimbs w pełnych ziarnach kawy znajdziesz kawę premium na każdy gust i różne wymagania. Ciesz się żywymi smakami 100% kawy Arabica z mieszanką gastronomiczną Heimbs lub wykwintną mokką Heimbs. Heimbs Caffè Crema przekonuje elegancką mieszanką ziaren kawy Arabica i Robusta, a mieszanka Heimbs Senator oferuje pełnowartościową mieszankę kawy z wyraźnymi akcentami orzechowymi. Czy to caffe crema, czy espresso - w rudepol.pl znajdziesz również doskonale skoordynowaną kawę Heimbs do w pełni automatycznych ekspresów do kawy.
Producent kawy Heimbs Coffee reprezentuje kulturę kawy w Brunszwiku pod znakiem lwa. Lew - heraldyczne zwierzę Braunschweiga - można również znaleźć w logo firmy i pokazuje przywiązanie do jego rodzinnego miasta. Historia kawy Heimbs sięga roku 1880, kiedy Ferdinand Eichhorn założył w Braunschweig „sklep specjalistyczny z kawą i herbatą” z zapasami sześćdziesięciu worków kawy. Eichhorn pali kawę od 1887 roku. W 1920 Carl Heimbs został partnerem firmy, która w 1934 roku została przemianowana na „Heimbs Kaffee”. W 1954 r. Heimbs opracował proces prażenia aerotherm® we współpracy z Politechniką Braunschweig. Ten rodzaj palenia gorącym powietrzem był wówczas rewolucyjny i wciąż sprawia, że kawa Heimbs jest dziś czymś wyjątkowym.

Aktywne filtry

Indeks: FG1034474807

HEIMBS Exclusiv Feinster Röstkaffee 250 g Kawa ziarnista

HEIMBS Exclusiv Feinster Röstkaffee, 250 g Kawa ziarnista Dobra kawa palona. Specjalnie wyselekcjonowana kawa z gór nadaje tej najwyższej odmianie szlachetny aromat. Delikatne prażenie w strumieniu gorącego powietrza tworzy produktywną kawę o wyjątkowym charakterze. Tak smakuje idealna kawa!

Cena 49,94 zł
Więcej
W magazynie