• Płatności
  • Dostawy
Pickwick
Pickwick

Pickwick

Odkryj wysokiej jakości herbatę organiczną najwyższej jakości dzięki Pickwick Slow Tea. Dzięki asortymentowi Slow Tea firmy Pickwick RUDEPOL.PL oferuje wyjątkowe chwile przyjemności dla gości, klientów i gości w jakości gastronomicznej.
Daj się uwieść wspaniałym herbatom Pickwick Slow Tea i delektuj się wspaniałymi zielonymi herbatami, owocowymi, rooibos lub klasycznymi mieszankami herbat, takimi jak Earl Grey lub angielska herbata śniadaniowa. Kolorowe odmiany Slow Tea z Pickwick oferują przyjemność w Luxury Cup. Obserwuj w filiżance, jak wysokiej jakości składniki rozwijają swój szlachetny aromat w dużej torebce.
Herbata Pickwick - jakość od 1937 roku
Pickwick to marka herbaty holenderskiego producenta herbaty Jacobs Douwe Egberts. W 1937 r. Jacobs zaczął sprzedawać herbaty pod własną nazwą firmy. Brytyjskie marki herbaty, które były wówczas bardzo modne, dały powód do sprzedaży herbat także pod nazwami, które wydają się angielskie. Marka Pickwick została opracowana przez ówczesnego reżysera Johannesa Hessela, zainspirowana powieścią „Die Pickwicker” Charlesa Dickensa, którą przeczytała jego żona. Od tego czasu herbata Pickwick jest synonimem wysokiej jakości mieszanek herbacianych. Herbata Pickwick jest szczególnie popularna w Holandii i Belgii. Dzięki Pickwick Slow Tea możesz łatwo kupić herbatę Pickwick online na stronie RUDEPOL.PL w Polsce.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz