• Płatności
  • Dostawy
Hari Tea
Hari Tea

Hari Tea

Ciesz się najlepszą ekologiczną herbatą z drobnych ziół, kwiatów i przypraw dzięki Hari Tea i RUDEPOL.PL Przepisy z herbat Hari są inspirowane ajurwedą i opracowane w celu wspierania umysłu, duszy i ciała w codziennym życiu oraz zapewnienia miejsca na inspirację. Daj się zainspirować dużym wyborem pachnących herbat Hari!
Hari Tea Ayurvedic organiczne herbaty
Behind Hari Tea to firma rodzinna, która postawiła sobie za zadanie wspieranie ludzi w odkrywaniu ich największego potencjału dzięki swoim produktom. W tym celu członkowie zespołu Hari Tea Teamasters opracowali szereg herbat wywodzących się z tradycji jogi, aby stworzyć wewnętrzną równowagę i stworzyć przestrzeń do medytacji. Herbaty Hari Tea produkowane są z ziół, kwiatów i przypraw pochodzących z certyfikowanych upraw ekologicznych. Przepisy oparte są na wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie ajurwedy (nauki dobrego życia), jantr (świętych form geometrycznych) i medytacji. Zrównoważone mieszanki herbat wspierają dobre samopoczucie w różnych obszarach:
Hari Tea - duch
Dzięki mieszankom herbacianym Hari Tea Bio, które są przypisane do obszaru „Spirit”, idealnie nadają się na czas, gdy chcesz być wyjątkowo uważny, kreatywny i ukierunkowany. Te mieszanki herbat Hari Tea są idealne na czas, gdy nadchodzą świadome decyzje.
Hari Tea - dusza
Mieszanka herbaty Hari Tea z obszaru „soul” przemawia do zdolności łączenia się ze sobą. Te duchowe przepisy inspirują cię do rozważenia siebie jako części większej całości.
Hari Tea - ciało
Twórcy herbaty Hari uważają ciało za świątynię, w której żyjemy. Te zrównoważone mieszanki herbat organicznych przypisane do obszaru „ciała” mają na celu zwiększenie świadomości, wsparcie ciała i znalezienie idealnej równowagi.
Herbata Hari - inspiracja
Dzięki Hari Herbaty z sekcji „Inspiracja” będziesz cieszyć się tworzeniem nowych rzeczy i świata, który Cię inspiruje. Te herbaty powinny wspierać twoją otwartość na nowe rzeczy.
Hari Tea - torebki bawełniane zamiast torebek herbacianych
Zamiast w torebce herbaty cudownie pachnące organiczne zioła, przyprawy i kwiaty z mieszanek herbaty Hari zapakowane są w najlepsze bawełniane torebki. Z grubsza posiekane składniki wspaniałych przepisów wlewa się do bawełnianych torebek w porcjach i pakuje pojedynczo. W ten sposób składniki „odpoczywają”, zanim w pełni rozwiniesz ich wspaniały aromat podczas infuzji.
Hari Tea Buddha Box - 11 odmian do wypróbowania
Przy wielu pysznych herbatach Hari Tea decyzja jest trudna. Z Hari Tea Buddha Box otrzymasz 11 wspaniałych mieszanek herbacianych do wypróbowania. Wybierz obszar, w którym chcesz wesprzeć mieszanki herbaciane: niezależnie od tego, czy jest to przebłysk inspiracji, nowy impuls czy wewnętrzna wiedza, dla odwagi i harmonii - w pudełku Buddy Hari Tea Tasting Box znajdziesz inspirację dla ciała, umysłu i duszy.

Aktywne filtry