• Płatności
  • Dostawy
GEPA
GEPA

GEPA

Kawa GEPA -  zapewniająca najlepszą przyjemność
Świadomy tego, że parująca kawa w filiżance nie tylko dobrze smakuje, ale także była sprzedawana na uczciwych warunkach. Na Rudepol.pl znajdziesz kawę sprawiedliwego handlu od GEPA w całych ziarnach. Pyszne kawy GEPA zostały świetnie skomponowane i stały się doświadczeniem dzięki delikatnemu, długoletniemu paleniu. Duża część kawy GEPA składa się z kawy organicznej.
Uczciwy handel wyjątkową kawą ma w GEPA długą tradycję. GEPA utrzymuje partnerów od ponad 40 lat i zobowiązuje się do uczciwych warunków handlu i sprzedaży. Kawa GEPA pochodzi z najlepiej rozwijających się obszarów na świecie - tutaj GEPA Fair Trade znalazła partnerów, którzy łączą zamiłowanie do dobrej kawy i pasję do najwyższej jakości. Wieloletnie doświadczenie w ekologicznej uprawie wyśmienitych kaw górskich oraz wiedza na temat udoskonalania ziaren Arabiki zapewniają doskonałe wrażenia smakowe w filiżance kawy.

Wykwintne kawy górskie GEPA są hodowane z wielką starannością przez drobnych rolników w najlepszych obszarach uprawy kawy. Po tym następuje badanie w laboratorium kawy GEPA, a także na zewnątrz, przed dalszym delikatnym paleniem kawy. Oprócz warunków sprawiedliwego handlu rolnictwo ekologiczne jest kolejnym ważnym filarem fundacji GEPA. 66 procent asortymentu kawy GEPA to kawa organiczna, która otrzymała oznakowanie ekologiczne UE lub dodatkowy znak Naturland. Poprzez rolnictwo ekologiczne GEPA rozumie również fundamentalne zrzeczenie się inżynierii genetycznej.

Aktywne filtry