• Płatności
  • Dostawy
Käfer
Käfer

Käfer

Delikatesy Käfer w Monachium to jakość z pasji. Käfer jest wierny temu twierdzeniu od pokoleń i przekonuje swoich klientów produktami najwyższej jakości. Do szybkiego przygotowania za pomocą ekspresu Nespresso®  RUDEPOL Käfers oferuje doskonałą przyjemność z picia kawy w kapsułce z kawą Käfer Delicup.
Rozkoszuj się chrupiącymi kapsułkami z pikantnym i intensywnym espresso, miękkim lub pełnym kwiatów lungo, mocnym ristretto lub aromatyzowaną kawą o 100% naturalnych smakach. Käfer Delicup oferuje kawę na każdy gust - przygotowywany szybko i łatwo za naciśnięciem przycisku dzięki systemowi Nespresso® .
Kompostowalne kapsułki z kawą Beetle Delicup dla zrównoważonej przyjemności picia kawy
Nie tylko pełny smak kapsułek z kawą Beetle Delicup zostaje zapamiętany na zawsze. Rozważono także zrównoważony rozwój w sensie ekologicznym. Kapsułki Beetle Delicup nadają się do kompostowania w domu i dlatego są bardziej przyjazne dla środowiska niż konwencjonalne plastikowe lub aluminiowe kapsułki do kawy. Kapsułki do kawy Käfer Delicup nadają się nie tylko do kompostowania w pojemniku organicznym, ale również spełniają specyficzne wymagania dotyczące kompostowania w kompostach ogrodowych przydomowych.

Odmiany kawy Käfer Delicup są częściowo certyfikowane ekologicznie lub posiadają certyfikat UTZ lub Rainforest Alliance. Zamykane pudełko zawiera 10 kapsułek z kawą.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz