• Płatności
  • Dostawy
ESSSE CAFFE
ESSSE CAFFE

ESSSE CAFFE

Ciesz się włoskim top espresso z RUDEPOL.PL i Essse Caffè drobno zmieloną kawą. Nagrodzona certyfikatem „Espresso Italiano”, ESSSE CAFFÈ to gwarancja wysokiej jakości kawy zgodnej z tradycją rodziny Segafredo. 

ESSSE Caffè mielona kawa espresso pod nazwą rodziny Segafredo

Rodzina Segafredo z Bolonii ma długą tradycję palenia kawy. Założona na początku lat trzydziestych we włoskiej Bolonii Segafredo Caffe stała się jedną z wiodących palarni kawy dla hoteli i restauracji. Firma rodzinna przeżyła trudne czasy pełne politycznych wstrząsów i osobistych niepowodzeń we współpracy z Zanetti Spa, któremu w 1977 roku sprzedała markę Segafredo.

ESSSE Caffè - Trzy „S” dla najlepszej kawy espresso

W 1979 roku rodzina Segafredo kontynuowała swoją własną historię sukcesu i założyła firmę ESSSE Caffe, aby po masowej produkcji dla Segafredo Caffè bardziej skupić się na wartościach związanych z kawą wysokiej jakości. Odzwierciedla to nazwa ESSSE Caffè w trzech literach „S”. 3 S oznacza wartości Scienza (nauka), Sapienza (wiedza) i Specializzazione (specjalizacja) i jednocześnie reprezentuje filozofię korporacyjną ESSSE CAFFE.

Włoskie espresso do ekspresów od ESSSE Caffe

W każdej filiżance ESSSE Caffe można posmakować dziesięcioleci doświadczeń w paleniu włoskiego espresso. Sekret wyjątkowego smaku tych wysokiej jakości mieszanek espresso tkwi w opracowywaniu i paleniu kawy w oparciu o wiedzę naukową, osobiste doświadczenia i ciągły rozwój. Wybór zielonej kawy, proces palenia i opakowanie kawy są stale optymalizowane na wszystkich etapach, aby uzyskać najlepszy aromat, dzięki czemu ESSSE Caffè jest renomowaną i wysoko cenioną marką we Włoszech i za granicą. Z rudepol.pl i ESSSE Caffe możesz cieszyć się najlepszym drobno zmielonym espresso do ekspresów, jako kawa filtrowana i do kuchenki (dzbanek do mokki),

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz