• Płatności
  • Dostawy
Kimbo
Kimbo

Kimbo

Z Kimbo Espresso Italiano delektuj się najlepszą kawą ziarnistą w stylu neapolitańskim. Kawa Kimbo charakteryzuje się intensywnym aromatem i ciemnym kolorem dzięki specjalnemu procesowi palenia i tak zwanej "neapolitańskiej mieszance" ziaren kawy. Na języku kawa Kimbo zachwyca przyjemną konsystencją i aksamitną kremowością. To sprawia, że ​​każda filiżanka kawy Kimbo to prawdziwa uczta. Ziarna kawy Kimbo są idealne do przygotowania w całkowicie automatycznych ekspresach do kawy.

Neapolitańczycy podnieśli produkcję kawy do rangi sztuki. Kawa jest mocno zakorzeniona w kulturze neapolitańskiej. Intensywna i skoncentrowana kawa pije się tu nie tylko rano, ale właściwie po każdym posiłku i jest wyrazem przyjaźni, radości i serdeczności. Dla wielu neapolitańczyków palenie własnej kawy jest częścią tradycji. W latach 50. bracia Rubino zdołali wyróżnić się z tłumu szczególnie dobrym smakiem, pomimo oferowanej różnorodności. Prowadzili małą rodzinną kawiarnię, znaną poza granicami miasta z wyśmienitej kawy. Ludzie chętnie wybrali się na dłuższy spacer, aby napić się pysznej kawy espresso w kawiarni Rubinos.

Kimbo postrzega tworzenie kawy jako sztukę. Aby ta sztuka kawy była na ustach wszystkich, Kimbo postawiło sobie za cel sprzedaż doskonałej kawy neapolitańskiej na całym świecie. Było to możliwe dzięki wynalezieniu w 1963 roku opakowań próżniowych, które pozwoliły na przechowywanie kawy bez utraty aromatu i transportowanie na duże odległości. Dla Rubino była to pierwsza iskra do profesjonalnego marketingu ich własnej marki. Kawa z Cafè do Brasil S.p.A, obecnie Kimbo S.p.A., wkrótce zaczęła cieszyć się we Włoszech i na całym świecie.

Aktywne filtry