• Płatności
  • Dostawy
Mathieu Teisseire
Mathieu Teisseire

Mathieu Teisseire

Profesjonalny syrop Mathieu Teisseire o wyjątkowym smaku

Poznaj autentyczne smaki dzięki syropom Mathieu Teisseire i zacznij kusić przyjaciół, gości i koneserów cudownie różnorodnymi, modnymi napojami. Syropy Mathieu Teisseire tworzą eksplozje smaku w koktajlach, napojach bezalkoholowych i pysznych trendach kawowych. Twórz kreatywne koktajle Spritz i przenieś Aperól Spritz na nowy poziom.

Mathieu Teisseire - Sirup in bester Tradition

Profesjonalne smaki Mathieu Teisseire nadają napojom kawowym, takim jak cappuccino, latte czy mokka, wyjątkowego charakteru. Przekonaj się, jak smak kawy doskonale uzupełnia migdał lub wiśnia. Dodaj na przykład wegański syrop z orzechów laskowych od Mathieu Teisseire do swojej wegańskiej caffé latte i nadaj czekoladowym napojom kakaowym tego wyjątkowego charakteru z nutą mięty pieprzowej. 

Mathieu Teisseire - syrop w najlepszym wydaniu

Rodzinna firma Mathieu Teisseire istnieje od 1720 roku. 300 lat temu producent z południa Francji specjalizował się w produkcji alkoholi i octu. Mathieu Teisseire po raz pierwszy zyskał sławę dzięki likierowi wiśniowemu Ratafia, który był znany we francuskich Alpach, ale do 1927 roku produkował również syropy bezalkoholowe. Jego doświadczenie w dziedzinie smaku opłaciło się. Dziś syropy Mathieu Teisseire należą do najczęściej nagradzanych produktów. Ponad dwadzieścia odmian syropów Mathieu Teisseire zostało nagrodzonych złotymi medalami przez uznany na całym świecie Institute Monde Selection. Najlepiej sprzedające się syropy, takie jak orzech laskowy, truskawka, marakuja, mandarynka, gorzki, makadamia i modny syrop yuzu, również otrzymały główne złote medale.

Odkryj syrop Mathieu Teisseire do profesjonalnego użytku w gastronomii w sklepie internetowym RUDEPOL.PL

Aktywne filtry

Indeks: FG1045826110

Marka: Teisseire

Syrop Mathieu Teisseire z marakuji 0% cukru, 0,7L

 To wyjątkowy syrop o smaku marakui, który nie zawiera dodanego cukru. Opis: Syrop ten jest inspirowany francuską tradycją syropów i ma bogaty, owocowy smak marakui. Bezcukrowy: Nie zawiera dodatkowego cukru, co czyni go idealnym do dodawania do napojów, koktajli i innych dań bez obawy o nadmiar słodyczy. Pochodzenie: Mathieu Teisseire to marka z długą...

Cena 56,29 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: FG1045826073

Marka: Teisseire

Mathieu Teisseire Syrop truskawkowy 0% cukru, 0,25L

To wyjątkowy syrop o smaku truskawek, który nie zawiera dodanego cukru.  Opis: Syrop ten jest inspirowany francuską tradycją syropów i ma bogaty, owocowy smak truskawek. Bezcukrowy: Nie zawiera dodatkowego cukru, co czyni go idealnym do dodawania do napojów, koktajli i innych dań bez obawy o nadmiar słodyczy. Pochodzenie: Mathieu Teisseire to marka z...

Cena 25,05 zł
Więcej
W magazynie