• Płatności
  • Dostawy
Azul
Azul

Azul

Ponad 70 lat temu, podczas podróży do Afryki, założyciel firmy Fritz Wolters marzył o otwarciu własnej palarni kawy, po czym w 1949 roku założył Azul Otto Reuter GmbH. Brema zawsze była ważnym centrum handlowym kawy i dlatego szybko stała się siedzibą firmy. Szczegółową historię można znaleźć tutaj.

Tradycyjna palarnia w Bremie jest zawsze świadoma trendów. Nazwa Azul pochodzi od niebieskawo połyskujących surowych ziaren kawy z Kostaryki, a tym samym miłości do czegoś wyjątkowego! Od 1949 roku palarnia zawsze była otwarta na nowe inspiracje i od tego czasu stworzyła wiele kawowych specjałów i wszystko, co można zrobić z aromatycznych ziaren - w tym kawę speciality. Kilka lat temu palarnia stworzyła markę IO, markę premium dla nowoczesnego kawowego stylu życia i delektowania się włoską kawą.

Aktywne filtry

Indeks: FG1038010315

Marka: Azul

Azul Peru Pichanaki Gejsza Fairtrade 250g ziarnista kawa

Azul Peru Pichanaki Geisha Fairtrade, 250g ganze Bohne To kawa ziarnista z Peru, która ma wyjątkowy smak i aromat. Kawa jest w 100% sprawiedliwa i pochodzi z regionu Chanchamayo, gdzie uprawia ją kooperatywa ACPC Pichanaki. Kawa jest wytwarzana z odmian arabiki Typica i Geisha, które są delikatnie i starannie przetwarzane metodą mycia. Kawa ma słodkie...

Cena 53,64 zł
Więcej
W magazynie