• Płatności
  • Dostawy
ChariTea
ChariTea

ChariTea

Odkryj różnorodność ChariTea w ofercie RUDEPOL.PL.

Dzięki herbatom ChariTea możesz cieszyć się wspaniałymi mieszankami herbaty wykonanymi z certyfikowanych składników ekologicznych i uczciwego handlu.
Organiczne odmiany herbaty ChariTea są tak różnorodne w smaku, jak ich opakowanie. Bez względu na to, czy jest to jasna herbata rooibos, pikantne mieszanki z aromatycznymi przyprawami, aromatyczne herbaty chai lub korzystne herbaty ziołowe - w rudepol.pl znajdziesz duży wybór odmian ChariTea na każdy gust.
Woreczki piramidalne i woreczki dwukomorowe
Aby uzyskać idealną herbatę, możesz kupić herbaty ChariTea w sklepie internetowym RUDEPOL.PL, w dwukomorowym woreczku lub torebce z piramidą. Niezależnie od tego, czy są to kolorowe herbaty owocowe, drobne Darjeelings czy różne mieszanki herbat ziołowych - w zależności od kroju herbaty smaki organicznych herbat ChariTea mogą się doskonale rozwijać.
Do herbat ChariTea stosowane są tylko najlepsze organiczne składniki. W ten sposób wspierane jest zrównoważone rolnictwo. Wiele kolorowych herbat ChariTea pozostawia niewiele do życzenia pod względem smaku. Ulepszanie świata poprzez cieszenie się herbatą jest częścią korporacyjnej filozofii ChariTea, za którą stoi firma Lemonaid Bevarages z Hamburga. Sprzedaż produktów ChariTea wspiera projekty społeczne w regionach, w których uprawia się składniki.

Podkategorie

Aktywne filtry

Indeks: FG1035586895

Marka: ChariTea

Herbata ChariTea wild fruit 20 szaszetek owocowa z hibiskusem

Herbata ChariTea wild fruit 20 szaszetek To organiczny, certyfikowany Fairtrade Früchtetee, czyli herbata owocowa. Zawiera ona mieszankę hibiskusa, który rośnie w tropikalnym klimacie Burkina Faso, oraz innych owoców takich jak jabłko, pomarańcza, mango i jagody goji. Hibiskus jest zbierany i sortowany ręcznie od lipca do września. W połączeniu z kwaśnym...

Cena 23,02 zł
Więcej
W magazynie