• Płatności
  • Dostawy
Yogi Tea
Yogi Tea

Yogi Tea

Ciesz się unikalnymi mieszankami herbaty ajurwedyjskiej od YOGI TEA z RUDEPOL.PL. W naszej bogatej ofercie znajdziesz aromatyczne herbaty YOGI TEA Yogi wykonane z wyselekcjonowanych przypraw i ziół z uprawy ściśle organicznej. Niezliczone odmiany herbaty oferują wyjątkowe smaki, a nieporównywalne aromaty o dobroczynnym działaniu promują radość życia i witalność.
Skoordynowane mieszanki herbat z YOGI TEA oparte są na indyjskich naukach mądrości Ayurveda i dobroczynnych mocach wybranych organicznych ziół. Zgodnie z filozofią Ayurveda świadomy styl życia i holistyczne podejście umysłu i duszy są kluczem do duchowej równowagi.
Oprócz korzystnych składników każda herbata YOGI zawiera subtelną wiadomość i proste ćwiczenie jogi (zapytaj lekarza, czy ćwiczenie jest odpowiednie dla Ciebie), które wspierają dobre samopoczucie. Wzmacniająca mądrość poszczególnych torebek  jest inspiracją jogiczną mistrza joginów, Yogi Bhajana, który już podzielił się swoją mądrością i wiedzą na temat zdrowego życia ze swoimi uczniami, a także aromatyczną herbatą przyprawową w 1969 roku. Jego oryginalny przepis, pieszczotliwie nazywany „herbatą joginiczną”, był pierwszą herbatą oficjalnie sprzedawaną pod marką YOGI TEE.

Jest 51 produktów.

Pokazano 1-24 z 51 pozycji
Aktywne filtry