• Płatności
  • Dostawy
Starbucks
Starbucks

Starbucks

Kapsułki Starbucks do Nespresso® 
Przenieś doświadczenie Starbucks prosto do domu z kawiarni. Dzięki kapsułkom do kawy Starbucks do ekspresu Nespresso®  możesz cieszyć się kawą Starbucks w domu. RUDEPOL.PL oferuje wiele kaw Starbucks dla łatwego przygotowania za naciśnięciem jednego przycisku w domu.
Kawa Starbucks w domu - Kawa Starbucks dla domu
Ciesz się RUDEPOL.PL i Nescafé Nespresso® * Oryginalną kawą Starbucks w dowolnym momencie i łatwo ją przygotować - w domu zamiast w kawiarni. Popularne ekspresy do kawy możesz przygotować ze Starbucks Espresso, Starbucks House Blend lub Starbucks Single Origins, na przykład z Kolumbii, równie łatwo za pomocą ekspresu Nespresso®, jak uwodzicielskie latte macchiato, cappuccino lub karmelowe macchiato.
Starbucks - Początki
Wtedy, tak jak teraz, Starbucks reprezentował pyszną kawę ze świeżo palonych ziaren kawy. Już w 1971 roku, kiedy firma Starbucks na targu Pike Place Market w Seattle składała się tylko z jednej kawiarni, sprzedawano tutaj jedne z najlepszych kaw na świecie. Nawet nazwa Starbucks powinna przypominać o romantycznym żeglarstwie i tradycji pierwszych handlarzy kawą. Starbucks został nazwany na cześć sternika Starbucks z powieści „Moby Dick”.

Fakt, że Starbucks myśli na dużą skalę, jest zasługą byłego prezesa Howarda Schultza i filiżanki kawy Sumatra. Schultz wypił to w małej kawiarni Starbucks Coffee House w 1981 roku i dołączył do firmy rok później. Podróż do Włoch zainspirowała Schultza do tego stopnia, że ​​chciał wnieść do Stanów Zjednoczonych atmosferę i kawę włoskich barów kawowych. Dziś możesz cieszyć się kawą Starbucks w niezliczonych oddziałach na całym świecie. Dzięki kapsułkom z kawą Starbucks wprowadzisz do swojego domu typowe wrażenia Starbucks.

Aktywne filtry

Indeks: FG1036664461

Marka: Starbucks

Kapsułki Italian Style Roast Espresso Starbucks

Italian Style Roast Espresso Starbucks von Nespresso® 10 Kapseln Ilość kapsułek 10 Ilość filiżanek 10 Marka Starbucks System kapsułek Nespresso Smak Kakao, Ciemna Pieczona Fasola, Aromatyczna Arabika, Karmel Espresso w rozmiarze filiżanki, lungo Intensywność Bardzo silna (10/10)

Cena 30,49 zł
Więcej
W magazynie