• Płatności
  • Dostawy
Heimbs
Heimbs

Heimbs

Odkryj herbatę Heimbs
Heimbs jest znany przede wszystkim jako palarnia kawy w Braunschweig. Oprócz wysokiej jakości kawy do użytku prywatnego i gastronomicznego, Heimbs oferuje również herbatę, która zapewnia wyjątkową przyjemność. W sklepie internetowym RUDEPOL.PL znajdziesz szeroki wybór pysznych herbatek Heimbs na każdy gust.
Podnosi piramidy herbaciane dla najlepszego aromatu
Heimbs przedstawia herbatę w jej najpiękniejszej formie. Wysokiej jakości torebki piramidowe oferują kompozycjom herbaty dużą objętość, aby jak najlepiej rozwinąć ich aromaty. W ten sposób wykwintne mieszanki herbaty Heimbs mogą nadać im pełny smak, zapach i kolor. Przezroczyste torebki w kształcie piramidy są pozbawione smaku, co pozwala cieszyć się herbatą i pozwala cieszyć się herbatą wszystkimi zmysłami. Cienka tkanina PLA zapewnia maksymalny kontakt między herbatą a gorącą wodą i jest biodegradowalna.
Heimbs - kawa i herbata z tradycją
Nazwa Heimbs kojarzy się przede wszystkim z kawą. Ale już w 1880 r., Kiedy została założona jako „specjalistyczny sklep z kawą i herbatą”, tradycyjna firma Heimbs w Brunszwiku poświęciła się paleniu i sprzedaży kawy, a także przygotowywaniu aromatycznych herbat. Zapewnienie gościom i restauracjom ekskluzywnych wrażeń smakowych jest najwyższym priorytetem dla Heimbs - zarówno w sektorze kawy, jak i herbaty. Ciesz się dużym asortymentem herbat Heimbs z rudepol.pl.

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku