• Płatności
  • Dostawy
Akcesoria
Akcesoria

Akcesoria

W herbacie i kawie aromat determinuje smak. Ale odpowiedni pojemnik pomaga również cieszyć się kawą, herbatą i specjalnościami, takimi jak cappuccino lub latte macchiato. W RUDEPOL.PL możesz zamówić dopasowane naczynia do kawy, szklanki, zestawy do herbaty, dzbanki do kawy i czajniki online, aby uzyskać idealnie ustawiony stół. Do przygotowania znajdziesz również mieszające się patyczki i trwałe filtry dla najlepszych bezsmakowych herbat i dzbanków próżniowych oraz izolowane kubki dla przyjemnej przyjemności w podróży.
Kubki do kawy i szklanki do herbaty - podnieś filiżanki!
W odpowiednim kubku aromatyczna kawa znów smakuje tak dobrze, a gdy w szklance herbaty pojawią się jasne kolory herbaty owocowej, serce każdego konesera herbaty otworzy się. Użyj odpowiedniego kubka do kawy, zestawu do herbaty lub szklanki do herbaty, aby zapewnić idealną grę aromatów i nastroju. W rudepol.pl znajdziesz stylowe naczynia do kawy, żaroodporne szklanki do herbaty i specjalne czajniki, na przykład od Matteo Thun i Beka.
Przygotuj i podaj kawę - oczywiście w wielkim stylu
Dzięki gamie kawy i herbaty RUDEPOL.PL, przygotowanie kawy i stylowa porcja idą w parze. Szlachetne puszki na znaczki prasowe, takie jak Francuskie puszki prasowe Bodum lub ekspresy do kawy Ritzehoff & Breker wyczarują pyszną francuską kawę i nadają się również do serwowania. Delikatna kremowa pianka mleczna z mlecznego spieniacza wieńczy kawę i sprawia przyjemność.
Filtr do herbaty wykonany z papieru i stali nierdzewnej
Herbatę najlepiej spożywać z troską i wypoczynkiem. Zaparz luźną herbatę w dużym filtrze do herbaty, aby uzyskać najlepszy aromat. Jeśli luźne liście herbaty będą miały dużo miejsca na swobodny rozwój smaku, herbata będzie smakować znacznie lepiej. W filtrach do herbaty z serii RUDEPOL. Kawa ulubiona herbata ma wystarczająco dużo opcji, aby uwolnić jej aromaty. Oprócz filtrów do herbaty wykonanych z celulozy, RUDEPOL.PL oferuje również trwałe filtry do herbaty wykonane ze stali nierdzewnej. Filtry ze stali nierdzewnej wielokrotnego użytku są zawieszone bezpośrednio w dzbanku. Po prostu nalej ulubioną herbatę gorącą wodą o odpowiedniej temperaturze i pozwól jej się zaparzyć. Stałe filtry ze stali nierdzewnej można łatwo opróżnić, wypłukać i użyć po przygotowaniu herbaty.

Aktywne filtry

Indeks: FG1035235909

Marka: Dr. Beckmann

Dr. Beckmann tabletki czyszczące 6 sztuk Kaffeemaschinen Reinigungs-Tabs

Dr. Beckmann tabletki czyszczące, 6 szt. Aby cieszyć się doskonałą kawą i długą żywotnością ekspresu do kawy, ważne jest regularne czyszczenie urządzenia. Przy każdym użyciu ekspresu do kawy osadzają się tłuszcze i oleje kawowe, które mogą negatywnie wpłynąć na działanie urządzenia. dr Tabletki czyszczące do ekspresu do kawy Beckmann usuwają wszelkie...

Cena 22,34 zł
Więcej
W magazynie