• Płatności
  • Dostawy
Do Dolce Gusto
Do Dolce Gusto

Do Dolce Gusto

Kapsułki do kawy do ekspresów Nescafé Dolce Gusto - kompatybilne z Dolce Gusto
Ciesz się pyszną różnorodnością wyjątkowych napojów dla swojego ekspresu Nescafé Dolce Gusto z RUDEPOL.PL. Dolce Gusto oferuje kapsułki z kawą do stymulowania espresso, klasyczną kawę, aksamitnie czekoladowe kakao lub specjały z mlekiem, takie jak latte macchiato lub cappuccino w jakości kawiarni. Zamów łatwo i tanio online w kapsułkach rudepol.pl Dolce Gusto. Nescafé Dolce Gusto oferuje kawy na każdy gust.
Radość z kawy Dolce Gusto dzięki inteligentnej technologii kapsułek
Przygotuj idealną kawę za naciśnięciem przycisku za pomocą ekspresu Nescafé Dolce Gusto. Duża różnorodność pysznych kaw, kakao i herbat zapewnia doskonałą rozrywkę dzięki inteligentnej technologii kapsułek. Wysokiej jakości surowce, dokładna temperatura parzenia i odpowiednie ciśnienie pompy zapewniają optymalny rezultat i wyjątkową przyjemność z kawy.
Oryginalne kapsułki Dolce Gusto i alternatywy dla urządzenia Dolce Gusto
Daj się uwieść licznym pysznym odmianom Nescafé Dolce Gusto i kapsułkom kompatybilnym z Dolce Gusto i kup ulubione kawy, takie jak Café au Lait, Espresso Intenso, kawa Mocha lub łagodna kawa Lungo w rudepol.pl w przystępnej cenie. Oprócz oryginalnych kapsułek Nescafé Dolce Gusto, RUDEPOL oferuje również kompatybilne kapsułki kawy od Café Royal dla Dolce Gusto, Jacobs i Starbucks® *.

Aktywne filtry

Indeks: FG1036470761

Marka: Nescafé

Kapsułki Nescafé Dolce Gusto Coconut Flat White kawa z napojem kokosowym

Nescafé Dolce Gusto Coconut Flat White  To kapsułki do ekspresów kawowych, które zawierają kawę mieloną z dodatkiem przypraw zimowych i napoju kokosowego. Jest to wegańska i egzotyczna wersja kawy flat white, która ma smak przypominający piernik. Kapsułki są w 100% sprawiedliwego handlu i pochodzą z ekologicznych upraw kawy w Peru i Hondurasie

Cena 40,67 zł
Więcej
W magazynie