• Płatności
  • Dostawy
Kawa rozpuszczalna Instant
Kawa rozpuszczalna Instant

Kawa rozpuszczalna Instant

Rozpuszczalna Instant kawa pyszna
Ciesz się aromatyczną kawą lub pysznym napojem kawowym bez korzystania z ekspresu do kawy - dzięki kawie instant możesz szybko i łatwo cieszyć się ulubionym gorącym napojem. Kawa rozpuszczalna lub instant oferuje pyszne doznania smakowe i nie potrzebuje więcej niż gorącej wody. Rudepol.pl oferuje wykwintne kawy instant w różnych wariantach. Niech zdecyduje dobry smak.
Produkcja kawy rozpuszczalnej
Kawa rozpuszczalna lub instant istnieje już od 1890 roku. Nowozelandczyk David Strang opatentował wówczas swoją produkcję. Od tego czasu nieskomplikowana przyjemność z picia kawy ma wielu miłośników. W przypadku kawy rozpuszczalnej rozpuszczalne składniki kawy są ekstrahowane w systemie ekstrakcji. Otrzymany ekstrakt kawy jest następnie zatężany w instalacji do odparowywania i suszony rozpyłowo z wytworzeniem drobnej kawy w proszku lub liofilizowanej.
Kawa rozpuszczalna - nalej i ciesz się
Nie potrzebujesz ekspresu do kawy, aby od razu cieszyć się pysznym gorącym napojem. Rozwiązaniem jest kawa rozpuszczalna. Wystarczy zalać żądaną ilością kawy rozpuszczalnej gorącą wodą, wymieszać i podać.

Aktywne filtry

Indeks: FG1031394169

Marka: Nescafé

Nescafé Classic rozpuszczalna kawa 200g, 100 porcji

Nescafé Classic rozpuszczalna kawa 200g, 100 porcji To produkt firmy Nescafé, która jest jedną z najpopularniejszych marek kawy na świecie. Jest to kawa rozpuszczalna, która ma intensywny i pełny smak. Można ją przygotować w kilka sekund, dodając gorącą wodę do łyżeczki kawy. Opakowanie zawiera 200 gramów kawy, co wystarczy na około 100 porcji. Kawa...

Cena 58,11 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: FG1034319916

Marka: Krüger

Krüger Eiskaffee Classic 275 g Kawa mrożona rozpuszczalna

Krüger Eiskaffee Classic 275g  Kawa rozpuszczalna mrożona Zafunduj sobie pyszną mrożoną kawę w ciepłe dni. Dzięki Krüger Family Iced Coffee Classic pyszna mrożona kawa jest bardzo łatwa do wykonania. Po prostu wymieszaj rozpuszczalne ziarna kawy w zimnym mleku - i Twoja letnia kawa jest gotowa. Mrożona kawa Kruger smakuje szczególnie dobrze schłodzona. Po...

Cena 20,52 zł
Więcej
W magazynie