• Płatności
  • Dostawy
Kawa rozpuszczalna Instant
Kawa rozpuszczalna Instant

Kawa rozpuszczalna Instant

Rozpuszczalna Instant kawa pyszna
Ciesz się aromatyczną kawą lub pysznym napojem kawowym bez korzystania z ekspresu do kawy - dzięki kawie instant możesz szybko i łatwo cieszyć się ulubionym gorącym napojem. Kawa rozpuszczalna lub instant oferuje pyszne doznania smakowe i nie potrzebuje więcej niż gorącej wody. Rudepol.pl oferuje wykwintne kawy instant w różnych wariantach. Niech zdecyduje dobry smak.
Produkcja kawy rozpuszczalnej
Kawa rozpuszczalna lub instant istnieje już od 1890 roku. Nowozelandczyk David Strang opatentował wówczas swoją produkcję. Od tego czasu nieskomplikowana przyjemność z picia kawy ma wielu miłośników. W przypadku kawy rozpuszczalnej rozpuszczalne składniki kawy są ekstrahowane w systemie ekstrakcji. Otrzymany ekstrakt kawy jest następnie zatężany w instalacji do odparowywania i suszony rozpyłowo z wytworzeniem drobnej kawy w proszku lub liofilizowanej.
Kawa rozpuszczalna - nalej i ciesz się
Nie potrzebujesz ekspresu do kawy, aby od razu cieszyć się pysznym gorącym napojem. Rozwiązaniem jest kawa rozpuszczalna. Wystarczy zalać żądaną ilością kawy rozpuszczalnej gorącą wodą, wymieszać i podać.

Jest 43 produktów.

Pokazano 1-24 z 43 pozycji
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku