• Płatności
  • Dostawy
Saquella
Saquella

Saquella

Saquella Caffè - Sztuka włoskiej kawy espresso
Ciesz się mistrzowskimi kompozycjami espresso w włoskiej tradycji z Saquella Caffè. Saquella Espressi spełniają tylko najwyższe standardy jakości i charakteryzują się aksamitną konsystencją, złożoną grą zapachową i wspaniałą pianką.
Firma rodzinna założyciela Clemente Saquella reprezentuje włoskie delikatesy od 1856 roku. Fakt, że małe rodzinne przedsiębiorstwo rozwinęło się przez lata z sukcesem działającego na arenie międzynarodowej przedsiębiorstwa, zawdzięcza je nie tylko niezmierzonemu bogactwu wiedzy i refleksji na temat stabilnych wartości, ale także wiecznej pogoni za dalszym rozwojem. Od 1930 r. Saquella Caffè koncentruje się na swoim podstawowym produkcie: espresso. Dzięki mistrzowskiej perfekcji w produkcji espresso Saquella prawdziwa uczta. Poznaj najwyższej jakości espresso Saquella Caffè z RUDEPOL.PL
Aby uzyskać najlepszy smak, Saquella rezygnuje z dodatków chemicznych podczas palenia swojej kawy, sprawdza ziarna kawy pod kątem stanu, smaku i aromatu oraz zawartości tłuszczów i olejów, aby precyzyjnie określić optymalną temperaturę palenia.

Aktywne filtry