• Płatności
  • Dostawy
  • Nowy

Kiehl Econa koncentrat równoważący uniwersalny środek czyszczący 10 L

HI90569

Kiehl Econa-Konzentrat balance Allround-Reiniger 10 litrów

Uniwersalny środek czyszczący do czyszczenia konserwacyjnego bez substancji zapachowych i barwników

600,00 zł
Brutto Czas dostawy 5 - 7 dni roboczych
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis

Właściwości Econa koncentrat równowagi to uniwersalny koncentrat czyszczący. Idealny do codziennego sprzątania, ale może być również używany jako środek do intensywnego czyszczenia. Dobre i silne działanie czyszczące osiąga się już przy niskich stężeniach. Przyjazny dla materiału środek szybko schnie i nie pozostawia smug, pozostawiając naturalny wygląd czyszczonej powierzchni. Przyjazna dla środowiska formuła pozwala na przyznanie europejskiego i skandynawskiego oznakowania Econa dla koncentratu Econa. Wpisany na listę przetwórstwa organicznego FiBL 2013.

Skład produktu (zgodnie z 648/2004/EG) Niejonowe środki powierzchniowo czynne 5-15%, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki. pH (koncentratu): ok. 9,0 pH (roztwór gotowy do użycia): ok. 8,5 Zastosowanie Może być stosowany na wszystkich wodoodpornych powierzchniach, przedmiotach i wykładzinach podłogowych, a także rodzajach pokryć chronionych powłoką.

Zastosowanie 1 doza (głowica dozująca) = 25 ml Czyszczenie konserwacyjne (przecieranie/mechaniczne mycie na mokro/czyszczenie powierzchni): 1 porcja na 8 litrów zimnej wody.

Dozowanie przez system dozujący Dosifill 1:320 W przypadku lekkich i średnich zabrudzeń wystarczy połowa dawki. Intensywne czyszczenie 2 - 4 dozy na 8 litrów zimnej wody lub dozowanie za pomocą systemu dozowania Kiehl 1:160. Rozprowadź roztwór czyszczący, wyszoruj, odkurz, a następnie przetrzyj czystą wodą. Nie jest produktem konsumenckim zgodnie z 1999/44/WE Art. 1! 

Szczegóły produktu
HI90569
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: MT4501012872

Marka: Frosch

Frosch Środek czyszczący uniwersalny środek czyszczący 1L

Frosch Neutral Reiniger 1 litr To szczególnie ekonomiczny uniwersalny środek czyszczący do podłóg, drewna, mebli kuchennych i łazienkowych, a także płytek i urządzeń sanitarnych. Receptura z roślinnymi środkami powierzchniowo czynnymi jest delikatna dla skóry i materiałów, nawet przy częstym stosowaniu. Formuła o neutralnym dla skóry pH jest również...

Cena 20,20 zł
Więcej
W magazynie