• Płatności
  • Dostawy
WANNA
WANNA

WANNA

To zbiór produktów, które służą do kąpieli i relaksu w łazience. Wanny mogą mieć różne kształty, rozmiary, materiały i style, aby dopasować się do potrzeb i gustów klientów. Wanny mogą być również wyposażone w dodatkowe akcesoria, takie jak parawany nawannowe, baterie wannowe, syfony wannowe, obudowy do wanien itp. 

Wanny prostokątne: to najbardziej popularny i klasyczny rodzaj wanien, który pasuje do większości łazienek. Wanny prostokątne mają prosty i funkcjonalny kształt, który zapewnia wygodę i przestrzeń do kąpieli. Wanny prostokątne mogą być montowane przy ścianie lub wolnostojące. 

Wanny narożne: to rodzaj wanien, który wykorzystuje narożnik łazienki, aby zaoszczędzić miejsce i stworzyć ciekawy efekt wizualny. Wanny narożne mogą mieć różne kształty, takie jak trójkątne, pięciokątne, sześciokątne czy owalne. Wanny narożne mogą być również wyposażone w hydromasaż lub oświetlenie LED.

Wanny owalne: to rodzaj wanien, który charakteryzuje się zaokrąglonym i eleganckim kształtem. Wanny owalne nadają łazience luksusowy i nowoczesny charakter. Wanny owalne mogą być montowane przy ścianie lub wolnostojące.

Wanny z drzwiami: to rodzaj wanien, który ułatwia wejście i wyjście z wanny osobom starszym lub niepełnosprawnym. Wanny z drzwiami mają specjalne uszczelnienia i zamki, które zapobiegają wyciekowi wody. Wanny z drzwiami mogą być również wyposażone w siedziska lub podnóżki.

U nas można znaleźć wiele modeli wanien od renomowanych producentów, o różnych cenach i jakości. Można również skorzystać z porad i opinii ekspertów.

Podkategorie