• Płatności
  • Dostawy
WANNA
WANNA

WANNA

To zbiór produktów, które służą do kąpieli i relaksu w łazience. Wanny mogą mieć różne kształty, rozmiary, materiały i style, aby dopasować się do potrzeb i gustów klientów. Wanny mogą być również wyposażone w dodatkowe akcesoria, takie jak parawany nawannowe, baterie wannowe, syfony wannowe, obudowy do wanien itp. 

Wanny prostokątne: to najbardziej popularny i klasyczny rodzaj wanien, który pasuje do większości łazienek. Wanny prostokątne mają prosty i funkcjonalny kształt, który zapewnia wygodę i przestrzeń do kąpieli. Wanny prostokątne mogą być montowane przy ścianie lub wolnostojące. 

Wanny narożne: to rodzaj wanien, który wykorzystuje narożnik łazienki, aby zaoszczędzić miejsce i stworzyć ciekawy efekt wizualny. Wanny narożne mogą mieć różne kształty, takie jak trójkątne, pięciokątne, sześciokątne czy owalne. Wanny narożne mogą być również wyposażone w hydromasaż lub oświetlenie LED.

Wanny owalne: to rodzaj wanien, który charakteryzuje się zaokrąglonym i eleganckim kształtem. Wanny owalne nadają łazience luksusowy i nowoczesny charakter. Wanny owalne mogą być montowane przy ścianie lub wolnostojące.

Wanny z drzwiami: to rodzaj wanien, który ułatwia wejście i wyjście z wanny osobom starszym lub niepełnosprawnym. Wanny z drzwiami mają specjalne uszczelnienia i zamki, które zapobiegają wyciekowi wody. Wanny z drzwiami mogą być również wyposażone w siedziska lub podnóżki.

U nas można znaleźć wiele modeli wanien od renomowanych producentów, o różnych cenach i jakości. Można również skorzystać z porad i opinii ekspertów.

Podkategorie

Aktywne filtry

Indeks: BN17654

Wanna wolnostojąca LEO z odlewu mineralnego 180 x 85 x 52 cm biała

Wanna wolnostojąca LEO z odlewu mineralnego biała matowa - 180 x 85 x 52 cm Wykonana wanna z wysokiej jakości odlewu mineralnego (Solid Stone) - solidny i trwały Kształt i wymiary zapewniają wystarczająco dużo miejsca dla dwóch osób Materiał termoizolacyjny utrzymuje ciepło wody przez długi czas Centralny odpływ z praktyczną funkcją pop-up Łatwa w...

Cena 10 426,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: BN2689

Wanna wolnostojąca z odlewu mineralnego VELA STONE biała 180 x 90 cm

Wanna wolnostojąca VELA STONE odlew mineralny biały - 180 x 90 cm Odlew mineralny to materiał, który składa się z naturalnych minerałów, głównie marmuru i żywic. Jest to materiał niezwykle wytrzymały na czynniki mechaniczne, a także znakomity termicznie. Odlew mineralny ma bardzo gładką i nieporowatą powierzchnię, która ułatwia utrzymanie go w czystości i...

Cena 8 674,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: BN2730

Wanna wolnostojąca z akrylu sanitarnego SIENA 173 × 73 × 75 cm

Wanna wolnostojąca z akrylu sanitarnego efekt płatków złota SIENA – 173 × 73 × 75 cm Wysokiej jakości akryl sanitarny Wymiary: 173 x 73 x 75 cm Powierzchnia pokryta złotymi liśćmi Przelew w kształcie szczeliny Odpływ z praktyczną funkcją pop-up 4 nóżki na spodzie, aby zniwelować niewielkie nierówności

Cena 8 162,00 zł
Więcej
W magazynie