• Płatności
  • Dostawy
Minges
Minges

Minges

Niezależnie od tego, czy jest to espresso, caffè crema czy rarytas kawowy - RUDEPOL.PL oferuje kawę Minges wielką przyjemność z całego ziarna. Kawa Minges, stworzona przy użyciu wiedzy trzech pokoleń, zapewnia najlepszą przyjemność z picia kawy. Odkryj swoją ulubioną odmianę wśród ziaren kawy Minges w naszym sklepie internetowym.
Kawa Minges - rzemiosło i pasja oparte na tradycji rodzinnej
Palarnia kawy Minges istnieje od 1932 roku i do tej pory jest własnością rodziny. W 1932 r. Fritz Minges otworzył sklep spożywczy z własną palarnią w Bamberg. Od tego czasu firma rodzinna specjalizuje się w paleniu i sprzedaży kawy. Możesz spróbować pasji tradycyjnego rzemiosła parzenia kawy w delikatnym procesie długotrwałego palenia w każdej filiżance kawy Minges.
Do specjałów kawowych Minges zawsze używane były tylko najlepsze ziarna zielonej kawy. Delikatne palenie przy długotrwałym praniu w bębnie pozwala na uzyskanie pełnoziarnistych kawowych specjałów o dużej wrażliwości - o niskiej zawartości kwasu i bardzo smaczne. Odkryj harmonijną kawę organiczną wykonaną z wysokiej jakości ziaren kawy Arabica, Minges Espresso i Minges Caffè Crema.
Dzięki Minges Origins specjały kawowe z najlepiej rozwijających się regionów świata łączą doskonałe umiejętności palenia. Linia Origins od Minges oferuje rzadkie kawy z Nikaragui, Indonezji, Brazylii lub Indii. Różne ziarna kawy Minges Origins są tak różnorodne, jak ich pochodzenie. Od kwiatowo-owocowych przez pełno-aromatyczne po niuanse cytryny - wszystko jest w zestawie. Ciesz się ręcznie palonymi kawami Minges z RUDEPOL.PL. Arabia górska z Brazylii i Peru jest również dostępna w drewnianych beczkach z Minges Origins.

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji
Aktywne filtry