• Płatności
  • Dostawy
ESSSE Caffè
ESSSE Caffè

ESSSE Caffè

Ciesz się najlepszym włoskim espresso z RUDEPOL.PL i Essse Caffè z pełnym ziarnem. Nagrodzony certyfikatem „Espresso Italiano”, ESSSE CAFFÈ oznacza gwarantowaną wysoką jakość kawy w tradycji rodziny Segafredo.
Rodzina Segafredo z Bolonii to długa tradycja palenia kawy. Segafredo Caffe, założona w Bolonii na początku lat 30. XX wieku, stała się wiodącą palarnią kawy dla hoteli i restauracji. Ta rodzinna firma przetrwała trudne czasy wstrząsów politycznych i osobistych niepowodzeń we współpracy z Zanetti Spa, która sprzedała markę Segafredo w 1977 roku.
ESSSE Caffè - Trzy „S” dla najlepszej przyjemności picia kawy
W 1979 r. Rodzina Segafredo podążyła za swoją własną historią sukcesu i założyła palarnię ESSSE Caffe, aby odzyskać wartości wysokiej jakości kawy po masowej produkcji Segafredo Caffè. Znajduje to odzwierciedlenie w nazwie „ESSSE Caffè” w trzech „S”. 3 S oznacza Scienza (nauka), Sapienza (wiedza) i Specializzazione (specjalizacja) i jednocześnie jest podsumowaniem filozofii korporacyjnej ESSSE CAFFE.
Możesz spróbować dziesięcioleci doświadczenia w paleniu włoskiego espresso w każdej filiżance ESSSE Caffe. Sekret wyjątkowego smaku tych wysokiej jakości mieszanek espresso polega na rozwoju i paleniu kawy w oparciu o wiedzę naukową, osobiste doświadczenia i ciągłe innowacje. Aby uzyskać najlepszy aromat, wybór zielonej kawy, proces palenia i opakowanie kawy są stale optymalizowane na wszystkich etapach, dzięki czemu ESSSE Caffè jest znaną i cenioną marką we Włoszech i za granicą.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji
Aktywne filtry