• Płatności
  • Dostawy
illy
illy

illy

Illy zmielona kawa
Możesz napić się niepowtarzalnej włoskiej kawy z kawą illy. RUDEPOL.PL oferuje wszystkie rodzaje aromatycznych mieszanek espresso wykonanych ze 100% ziaren Arabiki. Wybieraj spośród palonych o różnych mocach i bezkofeinowej illy. Stopień zmielenia jest idealnie dostosowany do odpowiedniej metody przygotowywania, np. Drobno mielona jako kawa filtrowana lub nieco grubsza do przygotowywania w ekspresach do kawy Moka-Express.
Czerwony, czarny, niebieski - illy system kolorów Caffè ujawnia stopień palenia
Czy lubisz swoją illy filtrującą kawę? Dzięki kolorowemu przewodnikowi illy Caffè na pierwszy rzut oka zobaczysz idealnie paloną. Klasyczna illy palona illy Classico jest starannie wypełniona aromatem w puszce z czerwonym wzorem (dawniej czerwona pokrywka). Możesz rozpoznać illy Intenso dzięki mocnemu paleniu dzięki czarnemu designowi i bezkofeinowemu illy espresso dzięki niebieskiemu designowi stylowej puszki.

Prawie żadna inna kawa nie reprezentuje tyle włoskiej kultury kawowej, co illy. Rodzinna firma z Triestu istnieje od 1933 roku. Francesco Illy początkowo sprzedawał kakao i kawę w swoim sklepie. Stopniowo specjalizował się w epresso i wyrósł na imperium kawy. Unikalna mieszanka illy składa się z dziewięciu wybranych kaw Arabica, które nadają jej niepowtarzalny smak ze zrównoważonym stosunkiem kwasowości, goryczy i jednocześnie przyjemnej słodyczy.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Aktywne filtry