• Płatności
  • Dostawy
Gepa
Gepa

Gepa

Kawa GEPA Fair Trade drobno zmielona
Pyszna kawa to podwójna przyjemność, wiedząc, że była uprawiana i sprzedawana na uczciwych warunkach. W ofercie rudepol.pl  znajdziesz drobno zmieloną kawę GEPA Fair Trade do przygotowania w ekspresie do kawy lub filtrze ręcznym. Delikatne kompozycje GEPA zostały pięknie połączone i dopracowane do perfekcji przez delikatne, długotrwałe pieczenie. Duża część kawy GEPA jest uprawiana ekologicznie.
GEPA - uczciwy handel i przyjemność z długą tradycją​
GEPA jest zaangażowana w uczciwe warunki handlowe od ponad 40 lat i wspiera swoich partnerów w sposób zrównoważony. W najlepszych obszarach kawy na świecie GEPA ufa partnerom Fair Trade, którzy podzielają zamiłowanie do dobrej kawy i zamiłowanie do najwyższej jakości. Wieloletnie doświadczenie w ekologicznej uprawie wyśmienitych kaw Hochland oraz kompetencje do uszlachetniania ziaren Arabiki w celu uzyskania najlepszej jakości kawy zapewniają niezrównane chwile.

Wśród drobno zmielonych kaw sprawiedliwego handlu GEPA znajdziesz w ofercie RUDEPOL. Kawy łagodne kompozycje o lekkiej kwasowości i subtelnej słodyczy, a także wyraziste odmiany z nutą orzechową.
Kawa GEPA - czysta, ekologiczna, wolna od GMO​
Eleganckie kawy górskie GEPA są hodowane z największą starannością przez drobnych rolników w najlepszych obszarach uprawy kawy. Po kontroli w laboratorium kawy GEPA i na zewnątrz, kawa jest rafinowana przez delikatne długoterminowe palenie. Uczciwe warunki handlu i rolnictwo ekologiczne należą do podstawowych kryteriów GEPA dla wybitnych produktów. 66 procent asortymentu kawy GEPA to kawa organiczna, która otrzymała pieczęć ekologiczną UE lub dodatkową etykietę Naturland. W przypadku GEPA jednym z podstawowych kryteriów uprawy organicznej jest brak inżynierii genetycznej.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Aktywne filtry