• Płatności
  • Dostawy
My-CoffeCups
My-CoffeCups

My-CoffeCups

My-CoffeeCups for Nespresso® 
RUDEPOL.PL oferuje zrównoważoną przyjemność z kawy dzięki ekologicznej kawie My-CoffeeCup. Odkryj pyszne odmiany kawy organicznej w biodegradowalnych kapsułkach do kawy w ekspresie Nespresso® .
Kawa organiczna My-CoffeeCups w najlepszej jakości organicznej
Dzięki My-CoffeeCups możesz cieszyć się kawą organiczną najlepszej jakości. Rodzaje kawy pochodzą z plantacji zarządzanych w sposób zrównoważony w Ameryce Południowej, Ameryce Środkowej i Afryce. Aby uzyskać doskonały smak, ziarna arabiki i robusty są starannie dobierane przez sommelierów kawy i starannie przygotowywane z użyciem pieczeni bębnowej. Odkofeinowanie bezkofeinowych odmian My-CoffeeCup nie wymaga żadnych rozpuszczalników, ponieważ odbywa się to za pomocą procesu wody górskiej. Szczelne zamknięcie organicznych kapsułek zapewnia zachowanie pełnego aromatu organicznej kawy.
Kawa organiczna My-CoffeeCup w kapsułkach organicznych bez aluminium
Do kawy My-CoffeeCup stosowane są wyłącznie certyfikowane surowce organiczne. Oznacza to zrównoważoną uprawę bez wylesiania i braku syntetycznych pestycydów. W My-CoffeeCup nie tylko kawa jest organiczna. Kapsułki organiczne My-Cups nadają się do kompostowania i są całkowicie biodegradowalne przez zwierzęta, rośliny i mikroorganizmy. My-CoffeeCups - bez plastiku, bez aluminium.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Aktywne filtry