• Płatności
  • Dostawy
Bio-Sortiment
Bio-Sortiment

Bio-Sortiment

Herbata organiczna TEEKANNE
Na stronie RUDEPOL.pl znajdziesz ekskluzywną gamę produktów organicznych TEEKANNE do świadomej przyjemności picia herbaty. Wysokiej jakości surowce tych znakomitych herbat pochodzą z kontrolowanej uprawy organicznej. Pyszne odmiany, takie jak ekologiczny szary Earl, ekologiczny koper rumiankowy lub organiczne angielskie śniadanie uzupełniają wybór herbat w domu, a także w gastronomii i hotelarstwie.
Ciesz się herbatami ekologicznymi TEEKANNE
W asortymencie TEEKANNE stosowane są wyłącznie naturalne i przyjemne składniki ze ściśle kontrolowanej uprawy organicznej. Mistrzowie herbaty TEEKANNE używają ich do tworzenia precyzyjnie zestrojonych herbat, które rozpieszczają zmysły.
TEEKANNE Organics - odpowiednia herbata organiczna na każdy nastrój
Ciesz się odpowiednią herbatą organiczną na każdy nastrój. Z TEEKANNE Organics Start Your Day, dzień zaczyna się od świeżej herbaty ziołowej. Miłośnicy czarnej herbaty znajdą mocną, aromatyczną alternatywę w angielskiej śniadaniowej herbacie. Zafunduj sobie wewnętrzny odpoczynek z Calm & Relax i zyskaj nową równowagę w codziennym życiu. Imbirowa cytryna inspiruje swoim pikantnym smakiem, Oriental Chai rozpieszcza orientalnymi przyprawami. Słodkie Jabłko i Słodka Mięta to czysta radość w filiżance, a dzięki TEEKANNE Organics Sleep & Dream możesz doskonale zakończyć dzień.
TEEKANNE Czysty organiczny
Herbaty ziołowe TEEKANNE z czystymi ziołami pochodzącymi z upraw organicznych oferują prawdziwą przyjemność z picia herbaty. Starannie dobrane kwiaty rumianku, najlepsza mięta, koper włoski, aromatyczny anyż i kminek w najlepszej jakości herbacie organicznej przynoszą przyjemność i są balsamem dla dobrego samopoczucia, ciała i duszy.

Jest 32 produktów.

Pokazano 1-24 z 32 pozycji
Aktywne filtry