• Płatności
  • Dostawy
Cleo's Bio Tee
Cleo's Bio Tee

Cleo's Bio Tee

Odkryj kolorowe odmiany organicznej herbaty Cleo dzięki RUDEPOL.PL. Kreatywne mieszanki herbaty są pełne organicznych ziół i przypraw i zaskakują pysznym smakiem, a czasem nawet przyjemnym przesłaniem.
Odmiany herbaty Cleo - organiczne, kolorowe i pyszne
Najlepsze zioła i przyprawy z ekologicznie certyfikowanej uprawy są wykorzystywane do ekologicznych herbat Cleo. To sprawia, że ​​wspaniałe herbaty są wspaniałym doświadczeniem smakowym. Dzięki kolorowym i pięknie zaprojektowanym opakowaniom herbaty Cleo są również dobre dla oczu i ozdabiają półkę na herbatę.
Pochodzenie Cleo's Tea
Ważne jest, aby producenci herbaty Cleo wiedzieli dokładnie, skąd pochodzą surowce do ich herbaty. Dlatego ściśle współpracują z rolnikami spółdzielni. Relacja zaufania istnieje od 35 lat. Pyszne herbaty i przyprawy pochodzą również ze specjalnych projektów, na przykład w Wietnamie. Fantastyczna zielona herbata rośnie w górskiej wiosce Suoi Bu, ale także cynamon, imbir, kurkuma i anyż, które nadają niektórym herbatom Cleo szczególny akcent. Rolnicy i pracownicy biorący udział w projektach mają zagwarantowany godziwy dochód, a także im towarzyszą szkolenia praktyczne i dalsze kształcenie - dzięki czemu mogą korzystać z bezpiecznej przyszłości.
Kup organiczną herbatę Cleo online
Kupuj ekologiczną herbatę od Cleo w prosty i łatwy sposób w sklepie internetowym rudepol.pl. W naszym asortymencie znajdziesz ogromną różnorodność organicznej herbaty Cleo.

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji
Aktywne filtry