• Płatności
  • Dostawy
Cukier i słodziki
Cukier i słodziki

Cukier i słodziki

Słodź swój dzień uśmiechem, a ulubiony napój z odrobiną słodyczy. Na słodki smak RUDEPOL.PL ma dla Ciebie pyszny cukier delikatesowy i wybrane słodziki. Ciesz się delikatną słodyczą cukru trzcinowego, dopełnij kawę klasycznymi kostkami cukru i ciesz się ceremonią herbaty brązowym i białym cukrem herbacianym, Kluntje lub trzaskającymi cukierkami.

Łyżka cukru w kawie jest dla wielu częścią doskonałej kawy lub herbaty. Ale cukier to nie tylko cukier. Niektórzy uwielbiają drobny granulowany cukier, inni doświadczają zmysłowy smak brązowego cukru trzcinowego.
Pozwól delikatnej słodyczy z trzciny cukrowej stopić się na języku i osłodzić swoją przerwę specjalnym cukrem w kawie lub koktajlu. W przeciwieństwie do rafinowanego cukru z buraków cukrowych, który jest szeroko rozpowszechniony w Europie, cukier trzcinowy pochodzi z soku z trzciny cukrowej. W bogatej ofercie RUDEPOL. Kawa możesz wybierać spośród najlepszego cukru trzcinowego z suszonego soku z trzciny cukrowej i mocnego surowego cukru trzcinowego. Jest to również znane jako Muskovado lub Mascobado i jest szczególnie popularne ze względu na mocny smak melasy jako specjalności w kawie i koktajlach. Kawa w różnych intensywnych odmianach. Ciemna wersja surowego cukru trzcinowego z dużymi kryształami cukru, tak zwana Demerara, pozwala jeszcze bardziej intensywnie smakować napoje i wypieki.

Jest 82 produktów.

Pokazano 1-24 z 82 pozycji
Aktywne filtry