• Płatności
  • Dostawy
Kawa
Kawa z Niemiec | Rudepol

Kawa

Aromatyczna kawa z niemiec

Któż nie kocha zapachu kawy o poranku? Mocnego, ziemistego aromatu nastrajającego pozytywnie na czekające w ciągu dnia wyzwania, dającego energie pozwalającą wyjść naprzeciw wszelkim wyzwaniom? Oczywiście znajdą się osoby, jednak większość może się zgodzić, iż dobra kawa jest idealnym początkiem dnia – w szczególności, gdy mowa tu o kawie z Niemiec. Co jest w niej jednak wyjątkowego? Przede wszystkim niepowtarzalny smak i aromat, który w znacznym stopniu przebija wszystko, co możemy znaleźć na półkach rodzimych sklepów. Niemieckie produkty często cechuje wyższa jakość, a kawa nie jest tu wyjątkiem – jest zwyczajnie lepsza, niezależnie czy mówi się o tej w ziarnach, czy rozpuszczalnej.

Jeżeli Państwo również nie wyobrażacie sobie początku dnia bez kawy, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Oferowana przez nas kawa z Niemiec dostępna jest hurtowo, w większych opakowaniach, jak również w mniejszych paczkach idealnych „na spróbowanie”. Dla posiadaczy specjalnych ekspresów proponujemy także kawę z Niemiec w kapsułkach, dostępne w hurtowych cenach. Polecamy też pady kawowe będące odpowiednikiem ziaren w kapsułkach, lecz ze względu na biodegradowalne opakowanie cechujące się mniejszą szkodliwością dla środowiska.

Jest 203 produktów.

Pokazano 1-24 z 203 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: FG1036239555

Marka: Gorilla

Kawa mielona Gorilla Espresso 500 g

Recenzje: 0

Kawa mielona Gorilla Espresso 500 g. 100% czystej kawy espresso Ta kawa espresso jest palona zgodnie z włoskim smakiem. Gwarantuje maksymalne wykorzystanie każdego rodzaju ekspresu, a jednocześnie daje przyjemność z filiżanki prawdziwej kawy espresso we włoskim stylu. Espresso dla przyjemności.

Cena 46,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: FG1036239556

Marka: Gorilla

Kawa mielona Gorilla Feinmild 500 g

Recenzje: 0

Kawa mielona Gorilla Feinmild 500 g 100% czystej kawy Kawa ta jest palona zgodnie z niemieckim smakiem. Gwarantuje najlepsze wykorzystanie każdego typu ekspresu do kawy, a jednocześnie zapewnia przyjemność z dobrej kawy po niemiecku. Świeżo palone, mielone i szczelnie zapakowane. Dzięki swojemu niepowtarzalnemu smakowi jest idealna dla wszystkich rannych...

Cena 40,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku